""
1
Ad ve Soyad
Telefon
Öğrenci Adı ve Soyadı
Previous
Next

""
1
Ad ve Soyad
Telefon
Öğrenci Adı ve Soyadı
Previous
Next

NEDEN GÜLBAHÇE İLKOKULU ?

MİSYONUMUZ

Kalbi birlik ve ruhi ahengin hâkim olduğu bir eğitim ikliminde eğitime gönül vermiş uzman kadrosuyla milli ve manevi değerleri benimsemiş, madde ve manasıyla tekâmül etmiş; kendisine, ailesine ve tüm insanlığa faydalı, sağlam karakterli nesiller yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

Dünyaya yön veren eğitim anlayışıyla ahlaki ve kültürel değerlere sahip, mensubu olunmaktan gurur duyulan, saygın bir eğitim kurumu olmaktır.

EĞİTİM

Özel Gülbahçe İlkokulunda öğrenmeyi öğreten, öğrencilerin yeteneklerini ortaya koyan, bireysel farklılıkları geliştiren, öğrenmeyi zor olmaktan çıkarıp kolaylaştıran ve zevkli hale getiren, öğrenci merkezli öğretim yöntemleri benimsenmiştir.

DEĞERLER ve KARAKTER EĞİTİMİ

Hayatın her alanında karakterli insana duyulan ihtiyaç, eğitim sistemlerini, öğrencilerin karakter gelişimine katkı sağlayabilecek yeni arayışlara yönlendirmektedir. Öğrenci gelişiminin tek taraflı olmayacağı evrensel bir gerçekliktir. Vatanına ve milletine değer vermesi, büyüklerine saygılı olması başta olmak üzere daha birçok erdemli davranışı özümsemiş ve aynı zamanda akademik başarılara imza atmış bireyler yetiştirmek gerekmektedir.